Zamknij

Budowa amfiteatru

Budowa amfiteatru

Obiekt ten posiadać będzie scenę o powierzchni 120 metrów kwadratowych, a cała widownia (blisko 400 miejsc) będzie znajdować się po dachem.

Budynek amfiteatru to niewątpliwie największa budowa realizowana w ramach II etapu naszego programu inwestycyjnego. Obiekt ten posiadać będzie scenę o powierzchni 120 metrów kwadratowych, a cała widownia (blisko 400 miejsc) będzie znajdować się po dachem. Amfiteatr posiadać też będzie obszerne zaplecze, w którym znajdować się będzie szereg pomieszczeń przeznaczonych dla artystów, a także pomieszczenia wystawowe. Warto dodać, że inwestycja ta nie ogranicza się jedynie do powstania samego budynku, ale dotyczy również wyposażenia obiektu w cały system nagłośnieniowy i inne elementy oprawy scenicznej.Budynek powstaje przy użyciu współczesnej technologii budowlanej, ale jego obraz plastyczny, w pewnej części, nawiązywać ma do tradycyjnego budownictwa. W związki z tym niemal wszystkie jego ściany zewnętrzne obłożone będą kamieniem i co można już zauważyć, daje to dość interesujący efekt. Dodatkowym walorem obiektu jest jego lokalizacja. Od strony zachodniej tuz przy dolinie rzeki, a od strony północnej budowla sąsiaduje ze ścianą lasu. W związku z tym, można mieć nadzieje, że każdy z widzów poczuje oryginalność tej lokalizacji. Jedocześnie budowla powstaje w miejscu, które oddalone jest od parkingu i kasy głównej zaledwie o 70 m. Obiekt ma być gotowy jesienią 2012 r. Obecnie trwają roboty wykończeniowe, a także prace przy otoczeniu samego budynku.Regional Operational Program of the Mazovian Voivodeship 2014-2020

×

Drogi Użytkowniku!

Administratorem Twoich danych jest Muzeum Wsi Radomskiej z siedzibą przy ulicy Szydłowieckiej 30 w Radomiu. Nasz e-mail to muzeumwsi@muzeum-radom.pl, a numer telefonu 48 332 92 81.

Inspektorem ochrony danych w naszej placówce jest Katarzyna Fryczkowska, z którą skontaktujesz się mailem info@abi.radom.pl

Twoje dane zbieramy wyłącznie w celach związanych ze statutowymi zadaniami MUZEUM. Podstawą naszego działania jest przepis prawa i nasz usprawiedliwiony cel. Twoje dane pozyskaliśmy podczas pierwszego kontaktu na etapie nawiązywania współpracy. Poprosimy Cię o podanie tylko takiego zakresu danych, jaki jest niezbędny do realizacji naszych celów:

 • gromadzenie zabytków w statutowo określonym zakresie;
 • katalogowanie i naukowe opracowywanie zgromadzonych zbiorów;
 • przechowywanie gromadzonych zabytków, w warunkach zapewniających im właściwy stan zachowania i bezpieczeństwo, oraz magazynowanie ich w sposób dostępny do celów naukowych;
 • zabezpieczanie i konserwację zbiorów oraz, w miarę możliwości, zabezpieczanie zabytków archeologicznych nieruchomych oraz innych nieruchomych obiektów kultury materialnej i przyrody;
 • urządzanie wystaw stałych i czasowych;
 • organizowanie badań i ekspedycji naukowych, w tym archeologicznych;
 • prowadzenie działalności edukacyjnej;
 • popieranie i prowadzenie działalności artystycznej i upowszechniającej kulturę;
 • udostępnianie zbiorów do celów edukacyjnych i naukowych;
 • zapewnianie właściwych warunków zwiedzania oraz korzystania ze zbiorów i zgromadzonych informacji;
 • prowadzenie działalności wydawniczej.

W trosce o bezpieczeństwo zasobów Muzeum informujemy Cię, że będziemy monitorować siedzibę Muzeum z poszanowaniem Twojej ochrony do prywatności. W tym wypadku będziemy działać w oparciu o prawnie uzasadniony interes realizowany przez nas jako administratora.

Nie będziemy przekazywać Twoich danych poza Polskę, ale chcemy udostępnić je podmiotom, które wspierają nas wypełnianiu naszych zadań. Działamy w tym przypadku w celu wypełnienia obowiązku prawnego, który na nas spoczywa oraz w związku z naszym prawnie usprawiedliwionym celem.

Twoje dane będziemy przetwarzać w oparciu o uzasadniony interes realizowany przez nas jako administratora danych tj. do momentu ustania przewarzania w celach planowania biznesowego związanego z organizacją funkcjonowania Muzeum.

Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych, a także sprostowania, żądania usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Masz także prawo złożenia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale odmowa ich podania może uniemożliwić podjęcie współpracy.

Administrator Danych Osobowych